“Varpelio” gr . Šeimos šventė ir Išleistuvės į mokyklą

“Varpelio” grupė, kaip ir kiekvienais metais, Šeimos šventę ir vaikų išleistuves į mokyklą atšventė gamtoje. Šį kartą pasirinko VUB sodą. Diena buvo saulėta ir šilta. Šventė prasidėjo dainomis, eilėraščiais, sveikinimais. Išeinantys į mokyklą vaikai buvo apdovanoti jų pačių pieštais piešinių, darbelių albumais ir moliniais varpeliais. Visi smagiai žaidė lietuvių liaudies ratelius, žaidimus. Vaikai turėjo galimybę džiaugtis, tyrinėti gamtą, išbandyti įvairias gamtos laipynes, supynes. Vaikų laukė siurprizas – pasivažinėjimas vežimaičiu.
Po tokių linksmybių dar ilgai niekas nenorėjo skirstytis. Tuomet buvo pasiūlyta pasivaikščioti po botanikos sodą, pasigrožėti žydinčiais augalais, pasiklausyti paukščių čiulbėjimo.