“KIŠKUČIŲ” GRUPĖS ADVENTO VAKARONĖ

ADVENTO VAKARONĖ
„PABŪKIME KARTU“

Lapkričio 30d. įvyko „KIŠKUČIŲ“ gr. Adventinė šeimos vakaronė „PABŪKIME KARTU“.
Vakaronės tikslas : Suburti grupės bendruomenę kūrybiškai veiklai, susikaupimui prieššventiniu laikotarpiu.
Kalbėjome apie Advento laikotarpio prasmę, Juro mama skaitė vaikams pasaką „ADVENTO PASAKA“. Kartu su šeima gaminome žaisliukus eglutės puošybai iš modelino, šventiškai papuošėme grupės aplinką, žaidėme lietuvių liaudies žaidimą „KIŠKELI, NABAGĖLI“. Vaišinomės arbata, džiaugėmės puikiai praleistu laiku su tėveliais ir vaikučiais.

TĖVELIŲ ATSILIEPIMAI

Šventė puiki: smagi ir darbinga, kūrybinga ir linkinti susikaupti. Svarbiausia, kad vaikams smagu, o ir tėveliai neliūdėjo.
Luko žodžiai „BUVO PUIKIAI“
Luko mama Jūratė

Pirmiausiai norėčiau padėkoti auklytei Sandrai už gražų pasisėdėjimą bei smagiai praleistą laiką.
Austėjos mama Aistė

Džiaugiamės, kad auklėtojos suburia visus šventėms, tokiems pasisėdėjimams. Smagu!
Igniaus mama Jurgita

Ačiū labai už gražų vakarėlį! Buvo labai smagu.
Eglė Grigaliūnienė

Puikus vakaras, nuostabi nuotaika, daug šypsenų ir juoko… Ačiū labai!
Ąžuolo mama Ieva

Puiki šventė. Ačiū labai.
Tomo Grigo mama Viktorija

Smagu, kad sugalvota tokia šventė, pasibuvimas visiems kartu. Su mielu noru dalyvausim ir ateity. Ačiū
Aro Nakučio mama

Puiki mintis organizuoti vakaronę. Šauni šventinio periodo pradžia. Būti kartu ir kurti bendruomenę yra tikrai šaunu. Ateityje tik už tokius renginius. Ačiū
Oskaro mama Edita

Labai nuostabi šventė., laikas praleistas puikiai ir įdomiai, auklėtojos labai kūrybingos. AČIŪ!
Arvido mama Radvilė

Dėkojame už surengtą vakaronę ir galimybę pabendrauti grupės tėveliams tarpusavyje kartu su vaikučiais. Juras dėkingas už galimybę papuošti eglutę savo gamybos žaisliukais.
Juro Strelčiūno tėveliai Aldona ir Tomas

Labai šilta, jauki šventė. Vaikai laimingi. Auklėtojos šaunuolės!
Medos tėtis Valdas